6. 5. 2002
Přidal jsem knihu návštěv. Otevírá se v novém okně a odkaz na ní je v zápatí každé stránky. Dejte mi vědět, jak se vám tyto stránky líbí (:
6. 5. 2002
Staré diskuzní fórum z původních stránek je zdá se stále funkční, i když pomalé. Přidal jsem tedy odkaz na něj do zápatí každé ze stránek, otevírá se v novém okně a doufám, že ho budete používat víc, než předtím (:
1. 5. 2002
Ještě něco k té struktuře. Těžištěm bude zřejmě galerie, kde bude spousta horších nebo lepších psích fotek. Mám jich docela dost, problém je ovšem v tom, že natahat je všechny po modemu zabere dost času. Takže postupně... Další důležitou věcí je diskuze, tam je problém v tom, že sehnat diskuzní fórum v češtině, které by splňovalo určité nároky, je docela problém. Nejradši bych sehnal něco, co nepotřebuje ke svému životu databázi. Pokud o něčem víte, případně jste ochotni mi pomoci se zprovozněním nějaké databáze zde, ozvěte se mi, prosím. Děkuji za pozornost, konec hlášení (:
1. 5. 2002
Tak jsem si prohlížel stránky které spravuji a úplnou náhodou jsem narazil na tyto. Zjistil jsem, že to jsou ty stránky, jejichž aktualizaci jsem odkládal tak dlouho, až jsem jí odložil, a zděsil jsem se. Sedl jsem k počítači a vytvořil úplně nový původní design a změnil strukturu stránek tak, aby vám snad k něčemu byly i když je nebudu aktualizovat zrovna pravidelně. Doufám, že se vám nový design líbí tak, jako mě, a že jste na adresu psi.unas.cz nezanevřeli docela. (:
© 2002 webmaster@czexpert.cz; aktualizováno 6.5.2002
: kniha návštěv :|: diskuzní fórum :